Podsumowanie Projektu „440 km po zmianę”

2013 był dobrym rokiem dla nas, związanych z nami osób i instytucji oraz dla wielu podopiecznych Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty. W podsumowaniu projektu 440 km czytamy:

Udział w projekcie zbudował mnie i naładował pozytywną energią. Gdyby mnie teraz ktoś zapytał, czy widzę obecność kobiet z niepełnosprawnością w przestrzeni publicznej, odpowiedziałabym stanowczo – nie (same bariery architektoniczne są ogromnym ograniczeniem). I to jest temat, który motywuje mnie do kolejnych działań i zmian.
Monika Kuszyńska, Ambasadorka Ogólnopolskiego Programu Protezowania

Poznałam fantastycznych ludzi. Dowiedziałam się także wiele nowych rzeczy o niepełnosprawnościach kobiet, które brały udział w projekcie.
Agnieszka Harasim, beneficjentka Krakow Business Run i Ambasadorka Projektu 440 km

Poznałam wspaniałe kobiety i do dziś utrzymujemy kontakt. Po raz pierwszy odważyłam się pokazać cześć protezy – wcześniej nawet nie przyszło mi to do głowy. Od stycznia wybieram się na siłownię, żeby wzmacniać osłabione partie ciała (zamierzam pokazać się w krótkich spodenkach) i w lecie też pokażę nogi. Nabrałam dystansu do siebie!
Joanna Chałupa, beneficjentka projektu 42 do szczęścia i Ambasadorka Projektu 440 km

Przypominamy, że na zakończenie projektu 440 km Pani Urszula Kosmal Krauze – 62-letnia podopieczna Fundacji otrzymała profesjonalną protezę nogi ufundowaną przez firmę Otto Bock. Spełniło się jedno z jej marzeń o samodzielności – znowu usiadła za kierownicą ukochanego malucha :)

Z pełnym podsumowaniem projektu „440 km po zmianę” można zapoznać się tutaj.


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.