Pomóżmy Jarkowi stanąć na nogi

Weź udział w I Zagłębiowskim Rajdzie Przygodowym, przeżyj niezwykłą przygodę i pomóż Jarkowi uzbierać pieniądze na protezę nogi.

Kilkunastokilometrowy bieg na orientację po Dąbrowie Górniczej. Po drodze zadania specjalne: basen, wspinaczka, kajaki, zejście pod ziemię, zagadki logiczne, łamigłówki. Najbardziej ekstremalna przygoda jaką możesz przeżyć w mieście. Wejdź do gry i udowodnij sobie i innym, że niemożliwe nie istnieje!

Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej oraz Śląskie Stowarzyszenie Podróżnicze „Garuda” mają przyjemność zaprosić Państwa na I Zagłębiowski Rajd Przygodowy. Celem imprezy będzie promocja miasta, zapoznanie uczestników z elementami dorobku kulturowego Dąbrowy Górniczej, popularyzacja kultury fizycznej i sportu. Uczestnicy imprezy otrzymają mapę miasta z zaznaczonymi punktami, do których należy dotrzeć. Punkty te, to ważne dla historii miasta miejsca, ale również obiekty rekreacyjne, sportowe. Start zawodów odbędzie się w sobotę 22 września o godzinie 10:00.

Wpisowe na Rajd – w postaci zakupu cegiełki – w całości przekazane będzie na kupno protezy nogi dla Jarka Kosińskiego. W czasie Rajdu obecny będzie pełnomocnik Fundacji – Piotr Mitko. Piotrek w lipcu br. pokonał rowerem 2200 km islandzkich bezdroży. Podczas wyprawy pomagał w zbiórce pieniędzy na nową protezę. Piotrek opowie o swojej podróży tuż przed uroczystością zakończenia Rajdu.

Więcej na temat Rajdu na stronie www.zaglebierace.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.