Poznan Business Run – komplet uczestników!

Wystarczyło 2 ½ tygodnia, by wszystkie miejsca startowe na Poznań Business Run 2014 zostały zarezerwowane! W ciągu 24 godzin od otwarcia rejestracji około 50% slotów zostało już zajętych. Na zajęcie pozostałych czekaliśmy trochę ponad 2 tygodnie!

Nasz zespół organizatorów był bardzo podekscytowany widząc postępy w rezerwacji, zwłaszcza w ciągu pierwszych 24 godzin. Dostępność i sprawność naszej strony internetowej gwałtownie spadła z powodu dużego zainteresowania udziałem w Poznań Business Run 2014. Dziękujemy Wam za dołączenie do tegorocznego biegu! Wyniki te motywują nas, jako Organizatorów, do stworzenia imprezy, która przebije tę ubiegłoroczną. – mówi Tim Oldenburg, Dyrektor Operacyjny w CenturyLink Poland.

W drugiej edycji Poznań osiągnął rekordową ilość uczestników – 3000 biegaczy. Pierwsza, zeszłoroczna edycja poznańskiego biegu była początkowo planowana na 1500 uczestników. Po jakimś czasie zwiększono ilość miejsc do 1800. W tym roku nie planujemy zwiększyć ilości miejsc startowych, ale spodziewamy się sytuacji, w której nie wszystkie zarejestrowane drużyny wezmą udział w biegu. W związku z tym zachęcamy Was, by rejestrować się na listę rezerwową. Pod koniec lipca lub na początku sierpnia drużyny z listy rezerwowej zostaną przypisane do wolnych miejsc startowych.

Dla wszystkich, którzy już się zarejestrowali organizatorzy i partnerzy akcji przygotowali treningi. Biegi treningowe odbywają się codziennie i dostępne są dla wszystkich biegaczy – zarówno początkujących, jak i „starych wyjadaczy.”

Gratulujemy Poznaniowi i już nie możemy doczekać się 14 września. Pobiegniesz, pomożesz!


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.