Pozytywna energia w Lublinie

Mamy dla Was dobre wieści z Lublina, gdzie będzie miało miejsce kolejne spotkanie Jaśka z Kamilem Misztalem!

Jak pamiętacie problemy ze zdrowiem Kamila zaczęły się w dzieciństwie. Gdy miał 2 latka uległ poparzeniu kończyn dolnych oraz dłoni. W 2008 roku lekarze amputowali mu prawe podudzie. W związku z tym potrzebne są pieniądze na modyfikację protezy Kamila oraz bardzo potrzebną rehabilitację..

Rozmowa będzie zapewne przebiegać w wyjątkowo pozytywnym i optymistycznym duchu! Dlaczego? Wszystko dzięki zwykłym ludziom takim jak Wy, którzy postanowili bardzo aktywnie zaangażować się w pomoc!

Przyjaciołom Kamila udało się już załatwić wszystkie sprawy formalne – związane z pozwoleniami na bicie w Lublinie rekordu Guinnessa! Poprzednim razem, kiedy informowaliśmy Was o sytuacji, wyglądała ona nieco inaczej – tak więc widać wyraźny progres a perspektywa pobicia rekordu staje się z dnia na dzień coraz bliższa i bardziej realna! Próba pobicja rekordu będzie polegać na zebraniu na rzecz Kamila jak największej liczby plastikowych kapsli – za które Fundacja otrzyma pieniądze na dobrą, dopasowaną protezę dla Kamila. Jednak to nie wszystko, jak się właśnie dowiedzieliśmy, będzie to pierwszy taki rekord Guinessa na świecie!

Wszyscy trzymamy gorąco kciuki za jak najwyższe wyniki! A będą one z pewnością niemałe, ponieważ w zbieraniu nakrętek, już teraz pomaga Kamilowi coraz większa grupa bardzo energicznych i zdecydowanych osób z panem Wojtkiem na czele. Pan Wojtek ma on już „na swoim koncie” pozyskanie na rzecz sprawy wielu firm, szkół, restauracji a także hoteli.

Będziemy informować Was na bieżąco jak rozwija się sytuacja w Lublinie – któremu zresztą troszkę zazdrościmy posiadania tak pozytywnie nastawionych mieszkańców!

 


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.