Projekt Europa – kolejna akcja dla Asi Chałupy

Projekt Europa: Największa na świecie pomidorowa bitwa LA Tomatina, 8 chłopaków, 13 krajów, 6 500 kilometrów, 25 000 złotych na słuszny cel!

W tych kilku liczbach zawiera się istota Projektu Europa. Łukasz, Rafał, Karol, Patryk, Michał (studenci Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie; oraz Kacper i Adam (studenci Politechniki Śląskiej w Katowicach) pragną jechać po niezapomniane wspomnienia i realizację marzeń – nie tylko swoich, ale i potrzebującej koleżanki. Projekt Europa zakłada wyprawę po wielkie przeżycia, ale bawiąc się, uczestnicy chcą realizować cel charytatywny. Ich koleżanka, a nasza podopieczna – Asia Chałupa, której pomagają już organizatorzy akcji 42 do szczęścia, nadal potrzebuje 25 000 złotych na zakup protezy.

Chłopcy już działają prężnie, o czym możecie się przekonać, śledząc profil ich akcji na Facebooku: https://www.facebook.com/projekteu. Ogromnie zachęcamy do wspierania ich pomysłu i działań – jak to zrobić, przeczytacie na ich stronie, pod poniższym linkiem: http://projekteu.pl/index.php?charity.

Patronami honorowymi wyprawy są Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie i my – Fundacja Jaśka Meli Poza Horyzonty :) Chłopaki, wierzymy w Was i trzymamy kciuki!

 


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.