Przybij Piątkę

Świętuj z nami. Przybij piątkę na nasze 5 urodziny. Dzięki Tobie możemy więcej, lepiej, szybciej pomagać. Dziękujemy Ci.

Już w  grudniu Fundacja Jaśka Meli Poza Horyzonty będzie obchodzić swoje 5. Urodziny! Z tej okazji, jedni drugim dajemy prezenty, zazwyczaj niespodzianki. My jednak chcemy Was poprosić o konkretny prezent. Otóż, sami wiecie ile dobrych rzeczy stało się w ciągu ostatnich 5 lat, a szczególnie ostatniego roku. Wystartowaliśmy z Business Run w Krakowie, Poznaniu i w Katowicach, organizujemy Musical Poza Horyzonty, wyprawy i  ekspedycje, biegamy i organizujemy całą masę różnych działań, dzięki którym zbieramy pieniądze na protezy dla kolejnych naszych Podopiecznych.

Liczba ludzi, która codziennie przewija się przez Fundację stale rośnie, już zaanektowaliśmy kuchnię na dodatkowy pokój biurowy! I tu pojawia się prośba o prezent na nasze 5. urodziny. Zbierzmy wspólnymi siłami pieniądze na wyposażenie naszego biura w nowy sprzęt, który jest nam niezbędny do codziennej pracy. Niewiele ludzi wie o tym, że działalność Fundacji to także praca biurowa, którą na co dzień wykonuje nasz zespół. Potrzebne do tego są nam komputery, drukarki, tusze do drukarek, kartki, a nawet takie proste rzeczy jak długopisy czy ołówki, nie wspominając już o ekspresie do kawy :)
Przybij nam “piątkę” – 5 złotych, które przeznaczymy na zakup komputerów i sprzętu biurowego dla wolontariuszy i całego naszego zespołu.

To nasza niezbędna potrzeba – obecnie musimy na zmianę korzystać z komputerów, które już mamy, a które pracowicie dożywają swoich dni.

Z góry bardzo Wam wszystkim dziękujemy! Bez Was nasza praca miałaby mniejszy sens.

Możliwość komentowania jest wyłączona.