Przygotowania do tegorocznej wyprawy w Beskid Niski, trwają w najlepsze!

W ciągu ostatnich dni załatwiamy szereg spraw formalnych związanych z planowaną wyprawą. Wśród wypełnianych przez nas różnego rodzaju pism, podań i próśb o zezwolenie znalazły się między innymi bardzo ciekawe pisma…

Przechodząc do rzeczy. Jesteśmy w trakcje wymiany korespondencji z Ambasadorem Ukrainy, którego prosimy o przyjęcie honorowego patronatu nad całym przedsięwzięciem. Jednocześnie zabiegamy o otwarcie na czas wyprawy specjalnego przejścia granicznego w Żórawinie. Zdajemy sobie, że prosimy o dużo – ponieważ przejście to zostanie otwarte tylko w ściśle określonej porze na bardzo krótki czas – wystarczający do skorzystania z niego, przez wszystkich uczestników wyprawy. Będzie to konieczne działanie – ponieważ pozostałe przejścia, znajdują się za daleko i dotarcie do nich, za bardzo obciążyło by budżet czasowy całej wyprawy.

Mamy także nadzieję, że do pomocy w wyprawie uda się nam przekonać Ministerstwo Sportu i Turystyki – do którego właśnie dzisiaj złożyliśmy wniosek, z prośbą o wsparcie wyprawy. Prosimy Was o głośne kibicowanie sprawie tegorocznej wyprawie – jeśli ostatnie wnioski zostaną pozytywnie rozpatrzone – mocno przybliżymy się do sukcesu :)


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.