Razem na Szczyty – Niepełnosprawni w Górach

Czołem Kochani! Dziś mamy niezwykłą propozycję dla wszystkich tych, którzy lubią chodzić po górach! Jeśli chcesz połączyć swoją pasję z pomaganiem innym… zostań wolontariuszem nowego projektu naszej Fundacji „Niepełnosprawni w Górach – Razem na szczyty„.

Jeżeli jesteś osobą niepełnosprawną, ale uważasz, że nie jest to przeszkoda w realizacji marzeń. Jesteś aktywny lub chcesz taki być. Kochasz góry, przyrodę i spędzanie czasu z innymi ludźmi. Napisz do nas!

Projekt będzie trwał ok 2 lata, więc możesz dołączyć w każdym momencie, ale już dziś zapraszamy Cię do zgłoszenia się do projektu. Możesz to zrobić wypełniając ankietę zgłoszeniową i wysyłając ją na adres korona@pozahoryzonty.org

Zgłoszenie Uczestnika

Nasz projekt zakłada zdobycie 28 najwyższych szczytów wszystkich pasm górskich w Polsce. Udział w projekcie wezmą zarówno osoby niepełnosprawne ruchowo jak i z ograniczoną sprawnością sensoryczną – osoby niewidome, głuche i niedosłyszące, nieme.

Chcielibyśmy, żeby dołączyła do nas również młodzież ze środowisk narażonych na wykluczenie społeczne – z domów dziecka i placówek resocjalizacyjnych. Wspólnie możemy złamać stereotyp i pokazać, że każdy może poznać smak przygody. Wystarczy tylko chcieć!

To czy wejdziesz z nami na jeden, dwa czy dwadzieścia szczytów zależy tylko od Ciebie. Dla nas liczy się to, że chcesz wziąć udział w tej niezwykłej przygodzie razem z nami!

Zapraszamy na stronę internetową projektu: www.razemnaszczyty.plPodoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.