Rozdanie nagród laureatom konkursu plastycznego „zależniNIEzależni”

Liderzy Przyszłości z Banku Zachodniego WBK nie ustają w pomaganiu: 18 czerwca w Pałacu Bursztynowym we Włocławku rozdane zostały nagrody dla zwycięzców konkursu plastycznego „zależniNIEzależni”. Dzieci i młodzież z włocławskich szkół przedstawiały osoby niepełnosprawne, pokonujące ograniczenia i bariery życiowe. Konkurs zorganizowali Liderzy we współpracy z Fundacją Poza Horyzonty.

Wpłynęło 210 prac wykonanych różnymi technikami plastycznymi, z 15 włocławskich placówek: 6 szkół podstawowych – 5, 12, 14, 19, 20 i 23 oraz 5 gimnazjów – 3, 4, 5, 7; a także z Zespołu Szkół Elektrycznych, ZSK im. Długosza, LZK, ZS nr 3 oraz II LO. W Pałacu Bursztynowym nagrody i wyróżnienia odebrało z rąk Jaśka odebrało 20 laureatów. Na wszystkich uczestników konkursu czekały natomiast „owsiane” medale.

Jasiek był również gościem Dnia Sportu w Zespole Szkół Integracyjnych. Spotkał się z uczniami szkoły podstawowej i gimnazjum. Uczniowie placówki wzięli w tym dniu udział w zawodach sportowe, hipoterapii i dogoterapii.

Pod poniższym linkiem znajdziecie więcej zdjęć z tego radosnego dnia we Włocławku: http://wloclaweknews.pl/zalezniniezalezni-rozdanie-nagrod

W dniu ceremonii rozdania nagród o akcji  „zależniNIEzależni” mówiono również w programie Puls Miasta w TV Kujawy: http://www.tvkujawy.pl/archiwum/puls-miasta (od 6:25)

Ponadto o konkursie informowało wiele portali internetowych – zachęcamy do lektury i śledzenia działań Liderów Przyszłości:
http://mlodywloclawek.pl/w-szkole/565
http://www.naszwloclawek.pl/wiadomosci-z-magistratu-18-06-2013
http://promocjewloclawskie.pl/miasto-wloclawek/jas-mela-w-zsi-nr-1-we-wloclawku-cz-1
http://www.wek.pl/nowosci,main,0,1,wloclawek_w_palacu_bursztynowym_,77093.html
http://wlc.pl/wiadomosci/tag/jas-mela
http://zsi.wloclawek.pl/index.php/home/1030-jasiek-mela-w-zsi.html
http://www.zs3z.pl/9-aktualnosci/spp/509-tablety-w-nagrode
http://www.zskdlugosz.pl/pl/news/1,aktualnosci/1037,oliwia-wysocka-laureatka-konkursu-plastycznego-zalezniniezalezni

Przypominamy, iż Liderzy Przyszłości z Banku Zachodniego WBK zaangażowali się w działania Ogólnopolskiego Programu Protezowania w ramach Obsługi bez barier.


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.