Ruszyły zapisy na XXIV Bieg Niepodległości

Drodzy miłośnicy biegania i pomagania zarazem! Dzisiaj, 16 października, o północy ruszyły zapisy na XXIV Bieg Niepodległości!

Jednym z Partnerów Biegu jest firma Amway Polska, która ponownie organizuje razem z nami akcję charytatywną. Za każdą osobę, która znajdzie się na liście startowej, Amway Polska przekaże 2 PLN na potrzeby na potrzeby naszej Fundacji. Liczą się wszyscy uczestnicy, których Organizatorzy Biegu przewidują aż 8500! Mimo to, spieszcie się, bo lista uczestników rośnie błyskawicznie!

Bieg odbywa się w Warszawie. Biegacze wystartują 11 listopada 2012, o symbolicznej godzinie 11:11. Przebiegną 10 km. Szczegółowe informacje znajdują się pod poniższymi linkami. Gorąco zachęcamy do udziału w imprezie!

XXIV Bieg Niepodległości: http://wosir.waw.pl/bieg-niepodleglosci
Zapisy: http://wosir.waw.pl/bn2012/index.php?pid=10,
http://wosir.waw.pl/aktualnosci/884
Amway dla Fundacji: http://wosir.waw.pl/aktualnosci/882

Zapraszamy również do udziału w przygotowującym do Biegu Niepodległości oficjalnym cyklu treningowym, prowadzonym przez doświadczonych trenerów 12tri.pl. Spotkania odbywają się w każdy czwartek i niedzielę. Dwa treningi już za nami! Ze szczegółowym planem treningowym można zapoznać się na stronie 12tri.pl: http://www.12tri.pl/index.php/pl/trening/plany-treningowe/205-oficjalny-cykl-trenigowy-przygotowujcy-do-biegu-niepodlegoci.

Niektóre treningi odbywać się będą pod okiem gości specjalnych – wybitnych polskich lekkoatletów. Ponadto na każdym spotkaniu losowany jest pakiet startowy do Biegu Niepodległości.

 


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.