Śląskie Oblężenie: Bitwa o Michała, Koncert Charytatywny!

25 marca 2011 roku na Hali Sportowej w Chrzanowie (Kusocińskiego J. 2) odbędzie się Koncert Charytatywny dla Michała. Bądźcie tam z nami!

Kim jest Michał? Michał to fajny gość. Walczy z trzecim przerzutem nowotworu, który umiejscowił się w kręgosłupie. Po wielu konsultacjach ze specjalistami udało się znaleźć sposób, który może mu pomóc wrócić do zdrowia. Otóż okazało się, że w Chinach, w szpitalu w Tjanjin lekarze stosują specjalistyczną terapię, która pomogła już kilkunastu osobom, które chorują na to samo co Michał. Aby i on mógł skorzystać z ich pomocy i wyjechać na leczenie do Chin, trzeba 30 000 euro. Przyjaciele Michała postanowili więc stanąć na głowie, by pomóc i zorganizowali Koncert Charytywny.

Wygląda na to, że szykuje się duża impreza. Zagrają jako support: Premiera z Chrzanowa - Celar, Ciawers, Dj Bed oraz Dziki z Trzebini.

Jako główni goście wystąpią: FOKUS (a wraz z nim jego nowa płyta PREWERSJE), Tru Tru z Gliwic, Majkel + Biak(MPC)/ DJ HWR (Gliwice) oraz Metrowy i HK Rufijok (Protest Song Rap Army).

Bilety na koncert można nabyć za jedyne 35 zł plus wolne datki. W sprzedaży będą dostępne od 21 lutego. Można je będzie znaleźć - codziennie na ul. Sienkiewicza 11 w Chrzanowie w godzinach od 9-15 po uprzednim kontakcie telefonicznym, a także przed koncertem (18-19) w Hali Sportowej.

Zapraszamy was do wspomożenia Michała i jego leczenia!

Wiadomości o evencie możecie znaleźć także na Facebooku:
http://www.facebook.com/event.php?eid=187141181319442

 


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.