Spotkanie autorskie z Jaśkiem Melą w Lanckoronie

12 września 2010 r. zapraszamy do Cafe Arka w Lanckoronie na spotkanie autorskie z Jaśkiem Melą, w związku z wydaniem książki Jaśka pt. „Poza Horyzonty”.

Choć historia Jaśka Meli pewnie wielu z Was jest dobrze znana, zapewniamy, że jeszcze nigdy nie została opowiedziana tak dokładnie, jak w książce „Poza Horyzonty”. Jasiek opowieść rozpoczyna od dnia swojego wypadku, aż do… No właśnie – ostatni rozdział to niespodzianka! Prawdziwe historie-perełki z życia naszego Fundatora ;)

Ale uwaga, uwaga! Jest szansa niektóre z wspominanych w książce historii usłyszeć na żywo. Zapraszamy do naszej ukochanej Lanckorony, 12 września, w niedzielę, na godzinę 16.00. W kawiarni Cafe Arka (tej samej w której znajduje się siedziba Fundacji!) odbędzie się spotkanie autorskie z Jaśkiem. Oczywiście przy dobrej, włoskiej kawie…

Zapraszamy na stronę Cafe Arka: www.arkacafe.pl

Książka „Poza Horyzonty” miała swoją premierę 11 sierpnia 2010. Ukazała się nakładem wydawnictwa National Geographic. Książka jest dostępna w salonach Empik, Matras i wielu innych, dobrych księgarniach. Z każdego sprzedanego egzemplarza książki wydawca przekazuje 1 zł na działalność Fundacji Poza Horyzonty. Polecamy!

Spotkanie autorskie z Jaśkiem Melą

Po spotkaniu…

fot. Patryk Mysiak (serdecznie dziękujemy za zdjęcia!)

 


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.