Spotkanie w Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie!

28 stycznia 2011 r. w piękny piątkowy wieczór odbyło się spotkanie z Jaśkiem w Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie w ramach cyklu podróżniczego Za horyzont domu.

Było to spotkanie dość szczególne, z tego względu, że składało się ono z wystawy zdjęć z voyage’y Jaśka pt. Dwa bieguny oraz z projekcji filmu z wyprawy na bieguny o tym samym tytule.

W czasie spotkania Jasiek w swoim opowiadaniu przyznał: – W życiu nie można gdybać, bo nigdy nie wiadomo, co się wydarzy. Nie wierzyłem, że wyruszę na taką wyprawę. Kiedy Marek Kamiński zaproponował mu wspólną wyprawę potrzebował trochę czasu na przemyślenia. Nie zdawał sobie sprawy, z czym taka wędrówka się wiąże. Nawet najbardziej forsowne treningi w Polsce nie były w części tak ciężkie, jak warunki na Biegunach.

Powtarzał także kilkukrotnie, że nie można odwracać się do tyłu, tylko, że trzeba iść do przodu i że nie ma takich barier, których nie da się przekroczyć.

Na spotkaniu zebrało się około 150 osób w różnym wieku: rodzice z dziećmi, młodzież, dorośli oraz starsi. Dziękujemy wam za obecność! I w bonusie filmik ze spotkania!

Jasiek w Centrum Sztuki Mościce

 


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.