Sprzedaj swój stary telefon – wesprzyj naszą Fundację

Miło nam poinformować, że podjęliśmy współpracę z firmą Moby.pl, operatorem serwisu greengo.pl, która jest spółką zajmująca się profesjonalnym recyklingiem używanych telefonów komórkowych w Polsce.

Dzięki tej współpracy możecie wesprzeć naszą Fundację, sprzedając nieużywany już telefon i przekazując środki na rzecz Fundacji Poza Horyzonty. Jeżeli zdecydujecie się sprzedać stare, nieużywane telefony komórkowe za pośrednictwem portalu www.greengo.pl, możecie przekazać całość lub część kwoty uzyskanej ze sprzedaży telefonów bezpośrednio na rzecz Fundacji.

Proces sprzedaży telefonu jest niezwykle prosty: wystarczy odwiedzić serwis greengo.pl, skorzystać z wyszukiwarki telefonów i określić wstępnie stan telefonu, aby móc ocenić jego wartość. Następnie wystarczy dodać telefon do zlecenia i przejść do jego realizacji. Po założeniu konta, podczas potwierdzenia zlecenia po prawej stronie pojawi się lista fundacji, które można wesprzeć – z listy należy wybrać Fundację Poza Horyzonty. Poniżej za pomocą suwaka lub pola tekstowego można ustalić kwotę, jaka ma zostać przekazana na nasze konto.

W związku z charytatywnym profilem naszej działalności, firma Greengo nie pobiera żadnych opłat ani prowizji od przekazanej nam kwoty. 100% przekazanych środków zasili nasze konto.

Zachęcamy wszystkich naszych sympatyków do sprzedaży starych, niepotrzebnych telefonów komórkowych oraz przekazywania środków na nasze konto.


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.