Sztafety gwiazd podczas Krakow Business Run

Krakow Business Run uświetniły nie tylko swą obecnością, ale i udziałem w biegu sztafety gwiazd: osobowości telewizji, kina i teatru.

Dla Agnieszki dzielnie pobiegła sztafeta serialu TVN Szpital, co uwiecznili na poniższym filmie: http://szpital.tvn.pl/wideo,2031,v/biegajaca-ekipa-szpitala,890182.html. Na pierwszej zmianie biegł Maciej Słota, czyli ordynator Maciej, a na kolejnych: Magdalena Króliczek (siostra Weronika), Tomasz Augustynowicz (doktor Robert), Krzysztof Wnuk (doktor Michał) oraz nadzieja zespołu - Radek Osmalak, czyli serialowy doktor Eryk.

Również popularny serial na Na Wspólnej szczycił się swoją wspaniałą reprezentacją podczas krakowskiej edycji biegu. Sztafetę dzielnie poprowadziła serialowa Marta, a w rzeczywistości - Joanna Jabłczyńska, na co dzień oddana wielu rodzajom sportów i zdrowemu trybowi życia. Za Asią pobiegli czterej mężczyźni – aktorzy w serialu wcielający się w duety „ojciec i syn”. Tuż za Tomaszem Schimscheinerem, czyli Andrzejem Brzozowskim, pobiegł Michał Tomala, tj. Daniel Brzozowski. Zaś po Wojciechu Brzezińskim – Bogdanie Bergu, wystartował Wojciech Rotowski – Jarek Berg.

Ogromnie nas również cieszy, że beneficjentka biegu w Krakowie mogła liczyć na wsparcie tak szacownej instytucji jak Teatr Stary. Zespołowi Teatru Starego przewodził sam Jan Klata! Za reżyserem pobiegli aktor Juliusz Chrząstowski, akustyk Wojciech Kiwer, aktor Krzysztof Stawowy oraz Mikołaj Głowacki z działu technicznego.

Dziękujemy artystom za wspaniałą zabawę i nieocenione wsparcie. Gratulujemy wyników i liczymy na jeszcze liczniejszy udział sławnych osób w Business Runach w całej Polsce w przyszłym roku.


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.