Szukamy domu dla… Dingo!

„Znaleźliśmy go po próbie do musicalu”. – taką informację otrzymaliśmy wczoraj od reżysera i twórcy naszego charytatywnego spektaklu „Dingo. The Musical”. Dlatego (i nie tylko dlatego) musimy zareagować:

Poszukujemy najlepszego na świecie domu dla Dionizosa, z wiadomych przyczyn przezwanego przez nas Dingo – wspaniałego, przepięknego, młodego, niezwykle skrzywdzonego psiaka, który niedawno trafił pod opiekę Schroniska Psie Pole w Racławicach koło Miechowa.

Oto opis opiekunów Dingo ze schorniska:

Dionizos jest wspaniały, piękny, wyjątkowy, delikatny, wrażliwy… Co ten pies dotychczas przeżył? Chyba lepiej nie wiedzieć. Choć jest młody (ma około 3 lat), całe jego ciało pokazuje, że Dionizos musiał od dawna cierpieć. Jak czuje się czowiek, którego boli oko? Cierpi. Dioniego oczy bolą koszmarnie. Gdy przyjechał do schroniska, miał bardzo silny stan zapalny. Obecnie nie widzi. Trwają badania i leczenie. Będziemy starać się zrobić wszystko, co możliwe, aby pomóc jego oczom. Niestety na razie niestety rokowania nie są pomyślne.

Szukamy dla Dioniego domu, który otoczy go opieką i troską, który pokaże mu tę lepszą stronę człowieczeństwa. Dioni to oaza delikatności i spokoju. Psiak nie wykazuje najmniejszej agresji czy zniecierpliwienia. Można przy nim wykonywać wszelkie zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne, jest bardzo dzielny. Szukamy dla niego domu z ogromnym sercem. Prosimy o pomoc.

Dioni będzie mógł jechać do domu 07 lutego 2017 roku. Pies został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany, a po zakończeniu leczenia zostanie wykastrowany.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny w godz. 8:00-20:00: 793 993 779. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

Schroniska Psie Pole w Racławicach koło Miechowa


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.