Tak było na Charytatywnym Turnieju w Hulakula!

W sobotę, 20 października, Fundacja Jaśka Meli Poza Horyznty zorganizowała dobroczynne zawody gry w kręgle. Odbyły się one w Rozrywkowym Centrum Miasta Hulakula – zlokalizowanym w podziemiach Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego.

 

W zawodach, tak jak i podczas ich poprzedniej edycji, mógł wziąć udział każdy, kto chciał pomagać osobom niepełnosprawnym w trudnym zadaniu zdobycia kosztownej protezy. Pieniądze pochodzące z biletów na imprezę zostaną przeznaczone na dofinansowanie protez podopiecznych Fundacji Poza Horyzonty. Połączenie zabawy z pomaganiem, szybko zrodziło synergiczne dobro, które można było odczuć w doskonałej atmosferze panującej podczas zawodów.

Najlepszymi wynikami wyróżniła się drużyna Ligowców, która bezlitośnie zbijała kolejne kręgle – aż do osiągnięcia najwyższego wyniku tego dnia i zapewnienia sobie tytułu zwycięzców! Medale i dyplomy wręczył osobiście Prezes Fundacji – Jasiek Mela.

Po turnieju kiedy emocje już trochę opadły, uczestnicy imprezy zebrali się na specjalnym spotkaniu z Jaśkiem. Mowa była m.in. o działalności Fundacji i aktywizowania osób niepełnosprawnych oraz o Ogólnopolskim Programie Protezowania - długofalowym projektem Fundacji, dążącym do zapewnienia osobom po amputacjach pomocy psychologicznej, prawnej i informacyjnej itd.

Uczestnicy spotkania wychodzili ze świetnymi humorami oraz świadomością, że w sumie wsparli  akcję na łączną kwotę 3 145 zł, które zostaną przekazane na rzecz podopiecznych Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty.

Chociaż Jasiek podziękował wspaniałym zawodnikom i partnerom akcji, pragniemy jeszcze raz podziękować wszystkim za wspaniałą atmosferę oraz hojność serca w trakcie loterii.

Partnerami zawodów byli: Rozrywkowe Centrum Miasta KULAKULA, Radio Plus, Portal dlaStudenta.pl, Fundacja Dobroczynnosc.com oraz Informator Ochoty i Włoch.

Wszystkich, którzy chcą wspierać osoby po amputacjach również poza imprezami charytatywnymi – na co dzień – zachęcamy do zapisania się do Klubu Wspieraczy Fundacji pod adresem: http://pozahoryzonty.org/dla-darczyncow/klub-wspieraczy-fundacji-jaska-meli/.


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.