Wypożycz nogę!

Nasi podopieczni: Kasia i Kamil jeżdżą po szkołach, opowiadając swoje historie i motywując uczniów do spełniania swych marzeń i pomagania w tym innym. Agnieszka i Joasia przemierzyły w tym roku kawałek polskiego wybrzeża, zmieniając wizerunek kobiet z niepełnosprawnościami w świadomości Polaków. A teraz Darek Chmaj otwiera firmę, wprowadzając absolutnie nową jakość na rynku protetycznym – wypożyczalnię protez – wypozycznoge.pl!

Darek o swoim pomyśle: „Ideałem byłoby mieć swoją własną nową protezę. No cóż, ja też bym chciał jeżdzić nowym Mercedesem… Ale nie zawsze jest tak jak sobie to wymarzymy. To co Ci mogę zaoferować to wypożyczenie elementów protezy. Nie jestem protetykiem, więc nie przygotuję Ci całej nogi. Lej musisz zamówić u wybranego przez siebie protetyka a resztę Ci wypożyczę. Nie będą to rzeczy nowe, ale zapewniam, że w dobrym stanie i że mogą Ci służyć przez wiele, wiele lat. Dzięki temu będziesz mógł nadal żyć aktywnie! Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą„.

W odpowiedzi na wysokie ceny protez, Darek proponuje potrzebującym wypożyczenie elementów protezy. W ofercie ma sprzęt renomowanych producentów: Otto Bock, Össur, Endolite. Pomoże dopasować odpowiedni sprzęt (poza lejem, który musi zostać zamówiony u protetyka) i udostępni go za niewielką opłatą miesięczną. Darek skupuje również używane protezy i części protez.

Mocno trzymamy kciuki za Darka i jego fantastyczny pomysł na firmę. Serdecznie zachęcamy osoby po amputacji do testowania i współpracy z wypożyczalnią protez wypożycznogę.pl.


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.