Wyprawy tandemowe z osobami głuchoniewidomymi

Stowarzyszenie Travelling Inspiration powstało z ogromnej pasji kilku ludzi do podróżowania, by promować turystykę aktywną. Kierują się mottem: „wszędzie jest blisko – czasami tylko potrzeba na to więcej czasu”. Działają na rzecz osób niepełnosprawnych. W 2013 r. realizują wyprawy tandemowe z osobami głuchoniewidomymi po Polsce i Europie.

Organizowane przez Travelling Inspiration wyprawy rowerowe, projekty i wydarzenia, mają na celu zachęcenie jak największej ilości osób do aktywnego spędzania wolnego czasu i prowadzenia zdrowego stylu życia poprzez podróże mniejsze i większe. Od darmowych wycieczek rowerowych dla dzieci w okresie wakacyjnym przechodzą do projektów większych, jak „Nie widząc przeszkód, jeżdżę na rowerze”, który ma na celu aktywizację osób głuchoniewidomych, niewidomych oraz głuchych poprzez udział w tandemowych wyjazdach po Polsce, Europie i świecie.

Losy projektów i przygody uczestników możecie śledzić na facebookowym profilu Stowarzyszenia: https://www.facebook.com/TravellingInspiration


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.