Z miłości do radości wspieraj organizacje charytatywne!

18 kwietnia wystartowała wyjątkowa akcja – „Z miłości do radości” marki Wawel. Od teraz możecie kupować czekoladę i pomagać innym. Czy może być lepsze połączenie przyjemnego z pożytecznym? 

„Z miłości do radości” to inicjatywa, w której punkty z opakowań produktów Wawel oznaczonych serduszkiem możesz wymieniać na atrakcyjne nagrody, a Twoje zaangażowanie przyczynia się do realizacji celów pięciu organizacji charytatywnych. To proste!

W akcji swoje siły zjednoczyli przedstawiciele organizacji, którzy na co dzień wyzwalają radość na twarzach swoich podopiecznych i ich bliskich. Teraz możesz to zrobić również Ty! Jednym z beneficjentów akcji jest nasza fundacja. Śledźcie uważnie nasz profil na Facebooku, bo będziemy mieli dla Was wiele niespodzianek. Jednego możecie być pewni – będzie bardzo czekoladowo ;)

W ramach akcji Wawel przekaże organizacjom łącznie 1 500 000 zł. Co ważne, każda organizacja otrzyma wsparcie, jednak to od Ciebie zależy, jak przedstawi się ranking, a tym samym, kto otrzyma największą część z puli (500 000 zł, 400 000 zł, 300 000 zł, 200 000 zł lub 100 000 zł). Tak, właśnie Ty masz na to wpływ. Kup czekoladę, zarejestruj się na stronie akcji – www.zmiloscidoradosci.pl, wpisz kod i zagłosuj na wybraną organizację, a czekoladę zjedz z prawdziwą przyjemnością ;)


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.