Zbiórka dla Pana Krzysztofa

Już w tę niedzielę 15 kwietnia, wspólnie z naszym z naszymi Przyjaciółmi z sądeckiego Stowarzyszenia „Orion” przeprowadzamy zbiórkę na protezę lewej nogi dla Pana Krzysztofa Majchrzaka.

Krzysztof Majchrzak mieszka w Kłomnicach koło Częstochowy. Z zawodu jest monterem elektronikiem, ale nie może go uprawiać. Miał wypadek przy pracy. Uraz był na tyle poważny, że amputowano mu nogę na poziomie uda. Potrzebna jest więc proteza pełna: stopa, kolano i podudzie. Udało się uzyskać duże zniżki, jednak brakuje na nią jeszcze około 20-30 tys. zł.

Panu Krzysztofowi udało się już zebrać większą część kwoty – także na drodze do realizacji marzenia o powrocie do normalnego, aktywnego życia, stoi już tylko wspomniane 20-30 tysięcy złotych. Marzeniem Krzysztofa Majchrzaka jest, by szybciej dojść do sklepu: ma do niego kilometr, teraz dociera tam w godzinę. Jego pragnienia nie są więc duże. On po prostu chce żyć. Spokojnie i normalnie.

Zaangażowanie Stowarzyszenia Orion z jego szefem Panem Michałem Mółką na czele jest ogromne Wolontariusze ze szkół z obu miast będą czekać na darczyńców w tą niedzielę w okolicach kościołów. Informacje o zbiórce pojawią się tęż w niedzielnych ogłoszeniach parafialnych.

Rok 2012 ogłoszono Rokiem Aktywności Osób Starszych i Solidarności Międzypokoleniowej, dlatego w tą Niedzielę pomóżmy razem Panu Krzysztofowi! Jeśli podoba się Wam ta idea, ale nie będziecie w najbliższą niedzielę w Nowym Sączu – gorąco zachęcamy Was do wsparcia sprawy już dziś, za pomocą przelewu, na nasze Fundacyjne konto:
72 1160 2202 0000 0001 7054 6751.


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.