Zbiórka dla pani Steni trwa!

27.03.2011 nasi wolontariusze z Jaśkiem oraz Jaśkową mamą na czele kwestowali w Poznaniu na rzecz naszej podopiecznej – pani Steni. Póki co zebraliśmy 1230 złotych 50 groszy, ale to nie jest koniec. Przez dwie kolejne niedziele macie szansę, by wspomóc naszą zbiórkę!

Całą akcję zainaugurowaliśmy już w sobotę. Spotkaliśmy się z panią Stenią i jej sąsiadami. Jasiek opowiadał o swoich podróżach i zachęcaliśmy wszystkich do wspólnego spędzania czasu – no przecież wspólnie można zrobić wiosennego grilla.

W niedzielę natomiast zebraliśmy się w centrum i na poznańskim rynku, by wspólnie w siedemnaście osób zbierać pieniądze na protezę dla pani Steni. Przy okazji także odwiedziły nas telewizje: WTK Poznań i TVP Poznań.

Jeśli nie zdążyliście jeszcze wspomóc naszej akcji przez dwie kolejne niedziele zapraszamy was do Poznania. Każda kwota jest ważna, bo „z grosza robi się pół kosza”!

Krótkie przypomnienie o tym kim jest pani Stanisława, pieszczotliwie zwana panią Stenią :)

Stanisława Kwiatkowska-Żwawiak, mieszka w Poznaniu. Na skutek naświetlań w trakcie leczenia onkologicznego jej naczynia krwionośne uległy zniszczeniu. Amputacja nogi była nieunikniona. Pani Stenia marzy o tym, żeby wrócić do aktywnego życia przy współorganizowaniu przyjęć, co od lat jest jej pasją. Warto jeszcze dodać, że pani Stenia marzy o spacerach z wnukami.

Dla cierpliwych krótka relacja ze zbiórki jaka ukazała się w Teleskopie

teleskop

I jeszcze trochę zdjęć z zamierzchłej przeszłości ;) to znaczy sprzed zimy!

 


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.