Zbiórka na protezę dla Piotra Gołąba w ramach projektu propagującego bezpieczeństwo pracy

Z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy Partnerem Małopolskiego Oddziału Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP przy projekcie propagującym tematykę bezpieczeństwa i higieny pracy oraz osób poszkodowanych w wypadkach przy pracy. W ramach projektu na terenie Krakowa i sąsiednich gmin zostaną przeprowadzone bezpłatne szkolenia i wykłady dla pracodawców małych i średnich przedsiębiorstw. Inauguracja odbędzie się w Gminie Zabierzów 27-28 sierpnia.

Równocześnie wraz z Jurajską Izbą Gospodarczą zapraszamy na Piknik Rodzinny połączony z prelekcjami dotyczącymi bezpieczeństwa pracy i informacjami na rzecz osób poszkodowanych w wypadkach przy pracy, który odbędzie się w trakcie organizowanego przez Izbę VII Biegu na Orientację o Puchar Marszałka Małopolski w Dolinie Będkowskiej.

Co najważniejsze, w czasie trwania całego projektu będziemy zbierać fundusze na rzecz Piotra Gołąba, który uległ wypadkowi przy pracy i stracił rękę. Piotra poznaliście już na początku tego roku przy okazji organizowanego przez nas (z pomocą firm UBS, Epam i Genpact) spektaklu teatralnego Musicalowa Podróż Poza Horyzonty. Dochód z biletów na spektakl został przekazany Piotrowi. Celem obecnej zbiórki jest pomoc w zebraniu brakującej kwoty na protezę ręki Piotra.

Zachęcamy do wsparcia Piotra – wpłat można dokonywać na konto: 34 1090 1665 0000 0001 2083 3084 z dopiskiem „darowizna – Piotr Gołąb”.

Patronatem Honorowym projekt objęli Wójt Gminy Zabierzów, Państwowa Inspekcja Pracy, Wydawnictwo Atest.


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.