“Zdobądź Everest”, czyli wygraj kurs językowy

We współpracy z zaprzyjaźnionym z nami Centrum Językowym Everest w Krakowie zapraszamy do udziału w konkursie “Zdobądź Everest”. Zasady są proste:

1. W zapieczętowanej kopercie umieściliśmy kartkę, na której zapisaliśmy pewną kwotę: http://www.youtube.com/watch?v=h8-Qx4DBlWk&feature=youtu.be

2. Zadaniem uczestników jest odgadnięcie kwoty i przekazanie darowizny w powyższej kwocie na rzecz Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty – z dopiskiem “darowizna na cele statutowe – zdobądź Everest” oraz podaniem swojego adresu mailowego bądź telefonu.

3. Osoba, której darowizna będzie najbliższa kwocie zapisanej w zapięczętowanej kopercie zostanie zaproszona przez Centrum Językowe Everest w Krakowie na bezpłatny kurs językowy*.

4. Konkurs trwa od 02 do 15 października 2013 roku. Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi 18 października 2013 roku na stronie internetowej pozahoryzonty.org.

5. Fundacja zastrzega możliwość wprowadzania zmian w regulaminie. Decyzja organizatora jest ostateczna.

Dane do przelewu
Fundacja Jaśka Meli Poza Horyzonty
Lanckorona 101 34-143 Lanckorona
79 88040000 0000 0023 9551 0001

* Kurs będzie się odbywał w Krakowie. Będzie dostosowany do wieku i poziomu umiejętności osoby, która wygra konkurs, jednak będzie on musiał się znajdować w ofercie firmy. Istnieje możliwość odstąpienia kursu innej osobie przez zwycięzcę poprzez wskazanie kursanta i pisemną deklarację odstąpienia kursu.


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.